Boże Narodzenie w Jodełce!

POBYT ŚWIĄTECZNY 24-26.12.2019r.

Zachęcamy do spędzenia tych wyjątkowych dni w Naszym Ośrodku. Zapewniamy świąteczną, domową atmosferę, pyszne tradycyjne dania i niezapomniane chwile w obiekcie położonym u podnóża Łysicy na skraju Świętokrzyskiego Parku Narodowego.

Oferta wygląda następująco:

  • 24.12 – kolacja wigilijna – zaczynamy o godz. 16, a serwować będziemy: zupa grzybową z makaronem, barszczyk czerwony z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami, pierogi ruskie, karpia smażonego, karpia w śmietanie, śledzie z grzybami, śledzie w oleju, kompot z suszu, sałatkę jarzynowa, kapustę z grochem, łazanki z makiem, ciasta domowe.

Dla chętnych wyjście na pasterkę do pobliskiego klasztoru sióstr benedyktynek

  • 25.12 – świąteczne śniadanie: jajecznica, trzy gatunki sera, wędliny pieczone, dwa rodzaje sałatek, pomidory z mozarellą, serwis kawowy.

Po śniadaniu wyjście do parku miniatur „SABAT” w Krajnie.

Obiad: rosół, roladki ze szpinakiem z ziemniakami i zestawem surówek, ciasta, serwis kawowy,

Późnym popołudniem zapraszamy na biesiadę przy ognisku w Chacie Zbója Madeja gdzie będziemy serwować: zalewajkę świętokrzyska, golonkę w kapuście, kaszankę z cebulką, kiełbaskę pieczoną, sałatę lodową z serem feta i oliwkami, sałatkę ziemniaczaną, sałatkę brokułową, jajka z groszkiem, półmisek regionalnych wyrobów wędliniarskich, smalec wiejski, ogórki kiszone, regionalne pieczywo, sosy, kawa, herbata.

  • 26.12 – śniadanie (żurek świętokrzyski, sery, wędliny, 2 rodzaje sałatek, pieczywo, serwis kawowy)

Kończymy obiadem, w menu zupa jarzynowa, przysmak czarownicy z ziemniakami i zestawem surówek

koszt całego pobytu to 380zł/os

Start typing and press Enter to search